September 22, 2022

3 międzynarodowe sympozjum SCOSYM w Atenach

17-18 września 2022 r.

Za nami 3 międzynarodowe sympozjum SCOSYM w Atenach
wydarzeniu brało udział ponad 150 uczestników, z wielu krajów ( oprócz Grecji i Polski, byli przedstawiciele z Niemiec, Bułgarii, Albanii, Rumunii, Litwy i Łotwy oraz Turcji).
Uwaga uczestników skupiła się na naszym urządzeniu GraviSpine do trójpłaszczyznowej korekcji kręgosłupa.
GraviSpine był prezentowany na stoisku naszego wyłącznego dystrybutora – Antisel Grecja.
Dr n. med. Marek Kluszczyński prowadził warsztat pt. Diagnostic and therapeutic method for the treatment of scoliosis according to the concept of the reflex balance of the spine.
Poszukujesz skutecznych rozwiązań do swojego ośrodka i Ciebie także zainteresowało urządzenie Gravispine? Dowiedz się więcej o nowatorskiej metodzie leczenia skolioz – już teraz zarejestruj się na szkolenie z Dr Kluszczyńskim!
30.09-01.10.2022r. (piątek- sobota)
Ośrodek Rehabilitacji leczniczej Troniny Kłobuck ul. Staszica 34 oraz Hotel-restauracja Wenecka Kłobuck ul. Częstochowska
Ilość miejsc ograniczona.
Rejestracja oraz agenda wydarzenia dostępna pod adresem:
https://rehabilitacja-troniny.pl/szkolenia/

Twórcza rozmowa z Prof. Jean Claude  de Mauroy z kliniki ortopedycznej leczenia skolioz  w Lionie we Francji
Wspólne spotkanie na międzynarodowej konferencji o skoliozie w Atenach w Gracji. Od lewej twórca metody FITS Mango z żoną. prof. Czaprowski kierownik katedry fizjoterapii  Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, doktor Theodor Grivas przewodniczący konferencji, współzałożyciel i wieloletni prezes międzynarodowego stowarzyszenie  SOSORT.

Leave a comment